KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Rozmowy o Startupach – 13 listopada Wojewódzkie Centrum Przedsiębiorczości ŁARR S.A. ul. narutowicza 34 Łódź.
2015-11-10

Interesują Cię innowacyjne firmy?  Szukasz inwestora, klientów, albo partnera do biznesu? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – zapraszamy Cię na Rozmowy o Startupach! Już w piątek 13 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się drugie spotkanie z cyklu Rozmów o Startupach którego partnerem jest Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

 

 

Wasze liczne przybycie na Inaugurację skutecznie zachęciło nas do rozwijania naszej inicjatywy. Łódzkie po raz kolejny pokazało, że jest wspaniałą społecznością kreatywnych i zmotywowanych ludzi. Na drugim spotkaniu ponownie pojawią się wspaniali prelegenci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

 

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na profilu Facebook inicjatywy https://www.facebook.com/events/171552443188460/

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.