KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Rozwój firm branży spożywczej z województwa łódzkiego w Chinach
2014-01-16

W imieniu Pana Marszałka Województwa Łódzkiego pana Witolda Stępnia serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które dotyczą możliwości ekspansji firm z branży rolno-spożywczej Województwa Łódzkiego w Chinach.

 

1.      – Seminarium ‘Jak to się robi w Chinach’ przygotowane we współpracy z wieloletnimi praktykami rozwoju polskich produktów na rynku chińskim w dniu 14.02.2014 r.w Sali Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Łódź, al. Piłsudskiego 8, I piętro,Do pobrania: zaproszenie 

 

2.      – Międzynarodowe Targi Produktów Spożywczych i Alkoholi w mieście Chengdu, prowincja Syczuan, w Chinach w dniach 28-31 marca 2014 r.

 

Targi Tang Jiu Hui  skierowane  są do wszystkich producentów produktów regionalnych sektora rolno-spożywczego, produktów ekologicznych i alkoholowych.  W szczególności: serów i produktów mlecznych, mięsa i produktów mięsnych, orzechów, nasion, zbóż, warzyw i owoców, miodów, olejów i tłuszczy, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, wyrobów piekarniczych i cukierniczych, chrzanów, jak również produktów mrożonych. W targach mogą wziąć udział również producenci opakowań spożywczych.

 

Udział w targach jest doskonałą okazją promocji produktów spożywczych z województwa łódzkiego w Chinach, jak również do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych z kontrahentami w Chinach. Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni i zabudowa stoiska, wyposażenie stoiska: lady, witryny, półki, stoliki, krzesła itp. oraz montaż i demontaż, przyłącze prądu i wody, pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Firmy zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku są zobowiązane do pokrycia własnych kosztów podróży w szczególności kosztów zakwaterowania i transportu oraz opłacenia karty wstępu na targi.

 

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 31 stycznia 2014 roku do Departamentu Promocji i Współpracy Zagranicznej tel. 42 663 35 82, fax. 42 663 36 02. Jednocześnie prosimy o przygotowanie krótkiej oferty promocji Państwa firmy podczas targów Tang Jiu Hui (np. prowadzenie degustacji, pokazy kulinarne itp.) O ostatecznym udziale będzie decydować kolejność nadsyłanych zgłoszeń, jak również przedłożona oferta promocji.

 

Projekt realizowany jest ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego.

 

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy 

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.