KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Seminarium branży IT promujące polskie technologie w Tokio. Trwa nabór zgłoszeń polskich firm. 16 czerwca 2017 r.
2017-01-10

Wydział Polityczno – Ekonomiczny oraz Wydział Promocji  Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio zapraszają polskie firmy branży IT i FinTech,   do udziału w seminarium promującym polskie technologie IT w Japonii. Nabór zgłoszeń jest prowadzony jest za pośrednictwem aplikacji internetowej dostępnej pod linkiem: http://doitwithpoland.appspot.com/

 

Aby skorzystać z aplikacji należy zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, które zainteresowani udziałem w niniejszej inicjatywie polscy przedsiębiorcy i przedstawiciele instytutów badawczych będą mogli uzyskać po zarejestrowaniu się za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem: http://doitwithpoland.appspot.com/signup

 

Nabór potrwa do 28 lutego 2017 r. do końca dnia czasu japońskiego (JST). Limit zgłoszeń: 50 (na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy). Do udziału w seminarium zaproszonych zostanie co najmniej 7 prezentujących z Polski, których oferta spotkała się największym zainteresowaniem potencjalnych japońskich uczestników imprezy.

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.