KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Seminarium Doing​ business with Canad​a​ – 22 czerwca 2016 r. siedziba ŁARR S.A.
2016-06-14

Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Ambasadę Kanady w Polsce na temat intensyfikacji i wspierania polskich przedsiębiorców w zakresie eksportu na rynek kanadyjski. Celem seminarium jest przekazanie praktycznej wiedzy o specyfice rynku kanadyjskiego oraz formach wsparcia dla przedsiębiorców. Dodatkowo eksperci, a jednocześnie praktycy, zaprezentują kompleksowe rozwiązania w zakresie wprowadzenia produktów oraz usług na rynek Kanady.

 

Udział w wydarzeniu dostarczy Państwu wielu przydatnych informacji, pozwoli na wymianę doświadczeń w gronie obecnych i potencjalnych eksporterów, a także stanie się impulsem do nawiązania cennych kontaktów w sferze
biznesowej.

 

Seminarium odbędzie się w dniu 22 czerwca 2016 r. o godz. w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, ul. Narutowicza 34.

 

Do pobrania:

 

Program-22.06

Formularz zgłoszeniowy

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.