KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Seminarium Promocyjne „Polska- Chiny: perspektywy wymiany gospodarczej. Transfer towarów i usług”
2012-05-11

Mamy przyjemność poinformować, że  dn. 18-21 maja br. na zaproszenie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A oraz Agencji Rozwoju Przemysłu, w Polsce gościć będą przedstawiciele Chińskiej prowincji Guangdong. Jest to jeden z najbardziej dynamicznych i otwartych na świat regionów gospodarczych Chin.

W związku z powyższą wizytą, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Agencja Rozwoju Przemysłu mają przyjemność zaprosić Państwa na Seminarium Promocyjne „Polska- Chiny: perspektywy wymiany gospodarczej. Transfer towarów i usług”, które odbędzie się w dn. 18 maja 2012r. o godz. 16.30 w Instytucie Europejskim w Łodzi, ul. Piotrkowska 258/260.

Głównym celem wizyty jest nawiązanie długofalowej współpracy, oraz zaproszenie firm
z sektora MŚP regionu łódzkiego do uczestnictwa w 9. Chińskich Międzynarodowych Targach  Małych i Średnich Przedsiębiorstw (CISMEF), które odbędą się w Kantonie w dn. 22-25 września 2012r.

Międzynarodowe Chińskie Targi MŚP to jedno z największych tego typu wydarzeń w rejonie Azji- Pacyfiku. Powierzchnia wystawiennicza tegorocznej edycji to ponad 100 000 m2, na której swoje produkty i usługi zaprezentuje prawie 4 000 wystawców z ponad 20 krajów. CISMEF corocznie odwiedza ponad 200 000 zwiedzających. Wystawie towarzyszy także bogaty program wydarzeń towarzyszących, skierowanych od przedstawicieli MŚP, m.in. Szczyt MŚP, Seminarium Rozwoju MŚP Azja-Europa, spotkania matchmakingowe, Forum Inwestycyjne i Finansowe, itd.

Z przyjemnością informujemy, że w skutek nawiązanych kontaktów, polscy wystawcy z sektora MŚP będą mogli uczestniczyć w tegorocznych targach CISMEF na atrakcyjnych, preferencyjnych warunkach, które zostaną przedstawione podczas seminarium.

Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem, proszeni są o potwierdzenie obecności na ww. wydarzeniu do dn. 15.05.2012r. na adres e-mail: m_karolewska@larr.lodz.pl bądź pod nr tel. (042) 664 37 99.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.