KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Spełnij się w biznesie
2010-01-22

Okazję do skorzystania z unijnych pieniędzy mają kobiety, które skończyły 45 lat i chciałyby założyć własny biznes. Mogą wziąć udział w projekcie „Spełniona w biznesie”. Rekrutacja potrwa od 27 stycznia do 10 lutego.

Aby wziąć udział w tym programie, wystarczy mieć dobry pomysł na własną działalność gospodarczą w dowolnej branży (z wyjątkiem rolniczej). Liczy się ciekawy projekt, choć priorytetowo będą traktowane panie bezrobotne, zagrożone utratą pracy lub będące w okresie wypowiedzenia. Wsparcie otrzyma 40 kobiet. Będzie to jednorazowa dotacja w wys. Do 40 tys. zł i wsparcie pomostowe po 1,1 tys. zł co miesiąc przez okres od 6 do 12 miesięcy. Oprócz tego czeka je także cykl szkoleń i warsztatów. Program organizuje Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego. Szczegóły na www.larr.lodz.pl.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.