KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Spotkania B2B z chińskimi firmami w Rzgowie
2014-06-18

W środę 25 czerwca w ramach misji gospodarczej planowana jest organizacja spotkań B2B dla firm z Województwa Łódzkiego z chińskimi firmami reprezentującymi różne branże. Chińscy przedsiębiorcy  oraz przedstawiciele chińskich instytucji szukają możliwości współpracy z partnerami z Europy. Misja gospodarcza wspierana jest przez udział Pani Zhao Yufang, vice gubernator prowincji Guangdong wraz z grupą przedstawicieli wysokiego szczebla rządowego, w tym prezydent CCPIT  Guangdong (China Council for the Promotion of International Trade) Chen Qiuyan. Ponadto udział w misji zapowiedział sekretarz generalny CCPITGuangdong wraz z przedsiębiorcami.

 

Misja gospodarcza organizowana jest przy okazji ceremonii otwarcia „Guangdong Exhibition & Sales Center for Leather Products (Poland)” oraz Polsko – Chińskiej Izby Gospodarczej Prowincji Guandong na terenie firmy PTAK SA.

 

Spotkania B2B odbędą się w dniu 25 czerwca 2014 r., od godz. 11:40

Miejsce: PTAK OUTLET, UL. ŻEROMSKIEGO 8, 95-030 RZGÓW

Rejestracja: Zgłoszenia proszę przesłać do Departamentu ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego na adres: anna.drynkowska@lodzkie.pl wraz z podaniem nazwy firmy/instytucji z którą chcielibyście się Państwo spotkać.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 23 czerwca, godz. 14.00
Kontakt: Anna Dryńkowska, Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, tel. 42 291 98 43

 

Poniżej znajduje się lista uczestników chińskiej delegacji wraz z opisem działalności firm chińskich uczestniczących w misji.
Firmy, które zdecydują się wziąć udział w spotkaniach B2B zapraszamy także do wzięcia udziału w uroczystości podpisania porozumienia między firmą Ptak a grupą Sheng Di.  
Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do zawarcia nowych kontaktów z przedsiębiorstwami chińskimi. Rynek chiński jest niezwykle perspektywiczny, stwarza możliwości dużej ekspansji, tym bardziej, że wszelkie działania firm z naszego województwa są teraz wzmacniane i wspierane przez Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego i Miasto Łódź w Chengdu.
Warto wykorzystać możliwość udziału w spotkaniach z chińskimi firmami także ze względu na fakt stosunkowo bliskiego ich organizowania – w Rzgowie k/ Łodzi.

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.

 

 

do pobrania:

CEREMONY AGENDA

Chinese Companies to Poland in June

lista uczestnikow delegacji chinskiej

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.