KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Spotkanie dla przedsiębiorców. „Fundusze Eu​ropejskie na rozwój ​Twojej działalności ​gospodarczej”​. 10 lipca 2017 r. Łódź
2017-07-07

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie na rozwój Twojej działalności gospodarczej”.

Spotkanie odbędzie się 10 lipca, w godz. 12:45 – 15:15, w sali konferencyjnej Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, ul. Moniuszki 7/9, Łódź  – I piętro. W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ, do dnia poprzedzającego spotkanie do dnia 7 lipca do godz. 12:00. 

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo? 
 
Do skorzystania ze spotkania zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego. Zakres merytoryczny spotkania będzie obejmował:
 
– Wsparcie na rozwój działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020,

– Wsparcie na rozwój działalności gospodarczej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 i Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020,

– Omówienie możliwości pozyskiwania środków na szkolenia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,

– Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Szczegółowych informacji udziela:


Paweł Czekalski 

Inspektor ds. informacji o Funduszach Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Polityki Regionalnej 
Wydział Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.