KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Spotkanie informacyjne pt. „Setting up in China. How to bring your business to the world’s biggest market”
2014-05-07

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Departamentu ds. Przedsiębiorczosci Urzędu Marszałkowskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Setting up in China. How to bring your business to the world’s biggest market”, które odbędzie się dniu 20 maja br. w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy – Łódź,  ul. Moniuszki 7/9, sala konferencyjna, I p.

 

Partnerem merytorycznym spotkania jest EU SME Centre – projekt założony przez Unię Europejską oparty na konsorcjum izb handlowych. Centrum pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom z Europy eksportować do Chin, zakładać, rozwijać oraz utrzymać działalność biznesową na rynku chińskim. 

 

Szczegółowy program spotkania przesyłamy w załączniku wraz z informacjami dot. rejestracji. Spotkanie będzie przeprowadzone w języku angielskim.   Rejestracja trwa do 15 maja 2014 r. Liczba miejsc ograniczona.

 

Spotkanie organizowane jest w związku z projektem utworzenia Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź w Chengdu, prowincji Syczuan w ChRL. 

 

do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie EN

Zaproszenie PL

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.