KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Spotkanie z przedstawicielami MŚP z powiatów brzezińskiego i łódzkiego-wschodniego
2012-06-20

W Tworzyjankach k/Brzezin odbyło się spotkanie z przedstawicielami MŚP z powiatów brzezińskiego i łódzkiego-wschodniego. Miejsce spotkania nie było przypadkowe. Tam, 20 lat temu zrodził się pomysł powołania do życia Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Spotkanie miało na celu przybliżenie oferty ŁARR S.A. na lokalnym rynku w aspekcie funduszy pożyczkowych (Inicjatywa Jeremie) i poręczeniowych oraz pozyskiwania kapitału przez nowo powstałe przedsiębiorstwa w ramach programu Gildii Aniołów Biznesu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Regionu Łódzkiego pragniemy dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych beneficjentów z sektora MŚP. Chcemy być instytucją, która kreuje rozwój przedsiębiorczości w regionie oraz wspomagać rozwój MŚP poprzez narzędzia jakimi dysponujemy– mówił Przemysław Andrzejak- prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

W spotkaniu uczestniczyła pani wicemarszałek Dorota Ryl, pan Przemysław Andrzejak prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. a także lokalni przedsiębiorcy z okolicznych powiatów.

 

 http://www.staryfolwark.pl/folwark-lokalizacja.html

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.