KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Świąteczna zbiórka prezentów w ŁARR S.A. na rzecz Fundacji Dom w Łodzi.
2018-12-05

Szanowni Państwo, przed nami Święta Bożego Narodzenia – wyjątkowy czas, podczas którego radością jest obdarowywanie bliskich podarunkami. Dlatego jak co roku przyświeca nam szczytny cel – zbiórka prezentów na rzecz Fundacji Dom w Łodzi prowadzącej wyjątkowy Dom Dziecka dla dzieci chorych i niepełnosprawnych. Wspólnie z Dyrekcją Ośrodka przygotowaliśmy listę prezentów, która znajduje się na stronie www.larr.pl/wigilia Gorąco zachęcamy Państwa do włączenia się w tą akcję – nawet drobne pojedyncze dary z powyższej listy wywołają uśmiech na twarzach dzieci i ich opiekunów. Prezenty można przekazywać bezpośredno w naszej siedzibie przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi z dopiskiem „Wigilia-Fundacja Dom w Łodzi” do dnia 12 grudnia 2018 r.  

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.