KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Świąteczna zbiórka prezentów w siedzibie ŁARR S.A. na rzecz Domu Dziecka w Grotnikach.
2017-12-13

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, wyjątkowy czas w którym obdarowujemy się prezentami. Dlatego, jak co roku przyświeca nam szczytny cel, tym razem zbiórka darów na rzecz Domu Dziecka w Grotnikach – miejsca które otacza swoją opieką 30 wychowanków w wieku od 3 do 20 lat.

 

Wspólnie z dyrekcją ośrodka przygotowaliśmy listę prezentów – artykułów pierwszej potrzeby, która znajduje się na stronie www.larr.pl/wigilia. Gorąco zachęcamy Państwa do włączenia się w naszą akcję.

 

Dary można przekazywać bezpośrednio do siedziby ŁARR S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi z dopiskiem „Wigilia – Dom Dziecka w Grotnikach” do dnia 14 grudnia 2017 r. Osobą kontaktową w tej sprawie jest pani Izabela Witaszek e-mail: i_witaszek@larr.lodz.pl tel.: 724 544 018

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.