KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Szkolenie – Kapitał na rozwój
2010-09-30

30 września zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne szkolenia z cyklu „Kapitał na rozwój” w Gdańsku. Aby zapisać się na szkolenia, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i odeślesz go na adres: training@eurofinance.com.pl lub nr faksu: +48 22 83 00 090.

O wszystkie szczegóły dotyczące szkolenia możesz zapytać się pod numerem: +48 22 83 01 310; +48 22 83 01 340 lub +48 609 124 124.

Nasze szkolenie obejmuje następujące tematy:

* Proces nawiązywania współpracy z aniołem biznesu. Jakich środków oczekiwać? Jak nawiązać relacje z inwestorem? Jaka stopa zwrotu z inwestycji interesuje anioła biznesu? Rola informacji o produkcie i rynku, rola zespołu menadżerskiego, koncepcja „wyjścia” z biznesu.
* Organizacje aniołów biznesu – czego oczekiwać?
* Opis projektu inwestycyjnego. Jak przygotować opis projektu? Demonstracja korzyści. Jak opisać oczekiwania finansowe? Rola detali w opisie projektu, rola umowy o zachowaniu poufności
* Budowanie relacji z aniołem biznesu. Jak ocenić priorytety anioła biznesu? Praca z aniołem biznesu – czego można oczekiwać? Ocena doświadczenia anioła biznesu.
* Proces inwestowania, sprawdzenia zdolności finansowej anioła biznesu, negocjacje w zakresie kluczowych kwestii biznes planu, weryfikacja informacji przekazanych aniołowi biznesu, negocjowanie umowy inwestycyjnej.
* Strategie wyjścia
* Dokumentacja inwestycyjna

Sprawdź również inne terminy szkoleń z cyklu „Poznaj swojego anioła” lub „Kapitał na rozwój” w Łodzi, Warszawie lub Gdańsku.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.