KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Szkolenie otwarte – Nowa Ekonomia. Nowe możliwości dla Twojej Firmy. 11 maja 2016 r.
2016-04-25

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Łodzi oraz agencja kreatywno-crowdsourcingowa CROWDthinks zapraszają na szkolenie Nowa Ekonomia. Nowe możliwości dla Twojej Firmy. 11 maja w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości ŁARR S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

 

Trudno dziś wyobrazić sobie jakąkolwiek organizację prowadzącą działalność bez wykorzystania możliwości internetu. Popularyzacja tej technologii jako środka komunikacji masowej, dorastanie “pokolenia internetu”, rozwój takich trendów jak crowdsourcing, big data czy sharing economy. Rynek i biznes podlegają błyskawicznej, nieubłaganej zmianie. Zlewają się światy offline i online oraz zacierają granic między producentem a konsumentem. To z jednej strony oznacza dla organizacji nowe wyzwania, z drugiej – zupełnie nowe możliwości.

 

Podczas tego szkolenia dowiesz się:

–      czym cechują się realia Web 2.0

–      kim jest Nowy Konsument?

–      jaka jest różnica między crowdsourcingiem a crowdfundingiem? oraz w jakim celu można te metody wykorzystać w Twoim biznesie?

–      jak może wyglądać organizacja w realiach wsparta nową technologią i siłą społeczności

 

 

O trenerze:

 

Bartosz Filip Malinowski

 

Pasjonat cyfrowej ekonomii, autor pierwszego polskiego podręcznika crowdfundingu. Współtwórca serwisu WE the CROWD, założyciel i CEO agencji CROWDthinks. Doktorant na Wydziale Zarządzania UŁ, w działalności naukowej koncentrujący się na obszarze nowych technologii, e-marketingu, crowdsourcingu i socjologii internetu. W praktyce zawodowej zajmuje się strategią, zarządzaniem projektami oraz budową marek, doświadczeń i rozwiązań cyfrowych.

Współpracował z organizatorami kampanii crowdfundingowych i doradzał przy projektach crowdsourcingowych. Współtworzył startupy ShareHire i Knowledge Garden. Jego artykuły można przeczytać na blogu „Antyweb”, w „Nowym Marketingu” i „Marketingu w Praktyce”.

 

Zapisz się już dziś na http://crowdthinks.pl/szkolenie/

Wstęp jest bezpłatny!

Czas trwania: 3,5 godziny

Data: 11.05.2016r. Łódź

Do zobaczenia!

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.