KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Targi BRUSSELS INNOVA, 13 – 15 listopada 2014r.
2014-03-24

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego udziału w 63 Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik „BRUSSELS INNOVA” 2014.

 

Województwo Łódzkie będzie uczestniczyło w międzynarodowych targach,  które odbędą się w dniach 13-15 listopada 2014 r. na terenach wystawienniczych Brussels Expo w Brukseli.

 

Targi stanowią czołową międzynarodową imprezę wystawienniczą w dziedzinie wynalazczości, poświęconą transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego.

 

O TARGACH

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA Wszystkie prezentowane polskie wynalazki są zgłaszane do oceny przez jury. W skład ponad 90-osobowego grona jury wchodzą specjaliści z branż prezentowanych na targach. Wśród nagród przyznawane są medale: złote z wyróżnieniem, złote, srebrne i brązowe Grand Prix oraz inne prestiżowe wyróżnienia. Ubiegła edycja Targów INNOVA zgromadziła rozwiązania z 22 krajów świata m.in. Algierii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Iranu, Malezji, Maroka, Mołdawii, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Wielkiej Brytanii.

 

Organizator dla zwiększenia efektów imprezy proponuje połączenie udziału w targach z misją gospodarczą, zorganizowaną we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Belgii oraz Belgijskimi Branżowymi Izbami Gospodarczymi. W czasie targów odbywają się liczne konferencje. Targi są szeroko nagłośnione w środkach masowego przekazu.

 

Pierwsze dwa dni targów są zamknięte dla szerokiej publiczności i przeznaczone na prezentację wynalazków przed jury, na rozmowy ze zwiedzającymi profesjonalistami oraz na kontakty

z mediami. Trzeci dzień targów jest otwarty dla wszystkich zwiedzających.

 

KOSZTY UDZIAŁU W TARGACH:

 

Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni i zabudowa stoiska, wyposażenie stoiska: lady, witryny, półki, stoliki, krzesła itp. + montaż i demontaż, przyłącze prądu i wody pokrywa Urząd Marszałkowski WŁ.

 

Firmy/instytucje zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku województwa łódzkiego są zobowiązane do pokrycia własnych kosztów podróży w szczególności kosztów zakwaterowania
i transportu oraz opłacenia karty wstępu na targi i odpowiednich podatków oraz ceny zgłoszenia wynalazku do konkursu EUREKA.

 

Proponowana powierzchnia stoiska to 9 m kw. 

 

ZGŁOSZENIA

 

Firmy/instytucje zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia: 25 kwietnia 2014 r. do Departamentu ds. Przedsiębiorczości:

agata.sarzala@lodzkie.pl lub kinga.golebiewska@lodzkie.pl

42/ 291 97 58 lub 42/ 291 97 52, fax. 42/ 291 98 41.

 

Załączniki:

Formularz zgłoszenia udziału w targach (doc.) 

 

 

 

 

Projekt „Przedsiębiorcze Łódzkie- promocja marki regionalnej ŁÓDZKIE poprzez zastosowanie narzędzi promocyjnych: Międzynarodowego Sympozjum Ecohydrology, Biotechnology and Engineering, Międzynarodowego Kongresu Bioekonomii oraz Łódzkiej Platformy Transferu Wiedzy”
w ramach RPO WŁ na lata 2007-2013

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.