KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Targi Kobieta w Wielkim Mieście 15-17 czerwca
2012-06-11

 

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na pierwszą odsłonę projektu o kobietach, z kobietami i dla kobiet – Targów Kobieta w Wielkim Mieście. Na trzy targowe dni (15 – 17 czerwca) nowoczesne Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze MTŁ przy al. Politechniki 2 zamieni się w wielki kobiecy bazar produktów,  usług i wydarzeń stworzonych właśnie z myślą o nich.
Honorowy patronat nad targami objęli: Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa  Łódzkiego Witold Stępień i Prezydent Miasta Łodzi  Hanna Zdanowska. 
 
Targi Kobieta w Wielkim Mieście są jednym z głównych wydarzeń cyklu eventów pod wspólną nazwą Łódź Miastem Kobiet realizowanego przez Urząd Miasta Łodzi. Powstał on z myślą o kobietach niezainteresowanych EURO 2012 i jest propozycją dla Pań w każdym wieku szukających doskonałej rozrywki i inspirujących spotkań. Honorowy Patronat nad projektem Łódź Miastem Kobiet objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.
  
Ideą Targów Kobieta w Wielkim Mieście jest stworzenie specjalnej strefy dla kobiet i osób które nie będą brały czynnego udziału w UEFA EURO 2012. Na odwiedzających Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym czekać będą projektanci mody, producenci biżuterii, dystrybutorzy kosmetyków. Będzie również część dla aktywnych i wysportowanych, w której odbędą się pokazy tańca, różnych form fitnessu, jogi. Dla miłośników koni mechanicznych wydzielona zostanie strefa automaniaka, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą samochodów miejskich.

 

W ramach Targów Kobieta w Wielkim Mieście Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Butik intymny.pl  zapraszają na konferencję pt: „Menedżerka, bizneswoman – jak wykorzystać fundusze, żeby zmienić swoją przyszłość”.

 

Termin: 15.06.2012 r. godz. 17.00 – 18.00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze przy al. Politechniki 2 w Łodzi, Sala konferencyjna A

 

Godziny zwiedzania:
15 czerwca      10:00 – 18:00
16 czerwca      10:00 – 18:00
17 czerwca      11:00 – 20:00
 
Cena biletu – 2 PLN*
Dzieci do lat 10 bezpłatnie
*Zysk z biletów w całości przeznaczony zostanie na cele charytatywne
 

Szczegółowe informacje i program:

Program konferencji
www.kobietawwielkimmiescie.pl

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.