KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Ukraińsko-Polskie Forum sadownictwa w Winnicy. 25-26 listopada 2015 r.
2015-07-21

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 25-26 listopada 2015 r. w Winnicy odbędzie się Ukraińsko-Polskie Forum pt. «Ogród intensywny. Modernizujemy technologie». Jest to znaczące i zarazem bardzo ciekawe wydarzenie dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych branżą sadownictwa na Ukrainie.

 

W Forum udział wezmą przedstawiciele z takich krajów jak Ukraina, Polska, Niemcy, Holandia. W ciągu dwóch dni Forum odbęda się panele dyskusyjne poświęcone takim tematom jak: ochrona jabłoni przed chorobami i szkodnikami; sposoby nawożenia ogrodu jabłoniowego; przechowywanie jabłek i gruszek; nawożenie mineralne czereśni; odmiany moreli, brzoskwini; przechowywanie owoców pestkowych i innym.

 

Szczegółowe informacje na temat Forum i warunków udziału zamieszczono na stronie internetowej Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie. https://kiev.trade.gov.pl/pl/kalendarium/detail/article,9430,Ukrainsko-Polskie_Forum_Ogrod_intensywny_Modernizujemy_technologie.html

 

 

Przekazując powyższe zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie powyższych informacji do zainteresowanych podmiotów gospodarczych. W przypadku zainteresowania udziałem w w/w przedsięwzięciu prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem organizatora: Pani Julia Dovgopol e-mail:  yuliya.dovgopol@agpmedia.com.ua  tel. kom. + 38 097 752 35 11; tel. +38 044 287 88 30.

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.