KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Unijne dotacje dla przedsiębiorców – spotkanie informacyjne
2011-09-19

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje spotkanie informacyjne dotyczące możliwości ubiegania się o dofinansowanie w ramach funduszy unijnych w dniu 19 września 2011 r. w godz. 10.30 – 15.00 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Romualda Traugutta 18 w sali 221.

 

Podczas spotkania przedstawiciele ŁARR oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi przedstawią  ofertę usług świadczonych przez ośrodki KSU w Regionie Łódzkim oraz możliwości wsparcia firm w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG) oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego (RPO WŁ) na lata 2007 – 2013.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu i prosimy o potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową odsyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres e-mail:

spotkanie@larr.lodz.pl

 

Program spotkania znajdą Państwo poniżej.

 

Program spotkania

Formularz zgłoszeniowy

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.