KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Uwaga! Nie współpracujemy z firmami komercyjnymi sprzedającymi jakiekolwiek wydawnictwa książkowe lub płytowe poświęcone tematyce dotacji
2013-03-18

W związku z nasileniem się działań firm, których przedstawiciele dzwonią do przedsiębiorców z ofertami odpłatnej sprzedaży książek oraz płyty mających rzekomo łatwo i szybko doprowadzić do zdobycia dotacji unijnych, powołując się przy tym na współpracę z PARP (lub jednostkami współpracującymi z PARP np. Regionalnymi Instytucjami Finansującymi) albo podszywając się pod pracowników PARP, stanowczo oświadczamy, że nigdy nie współpracowaliśmy i nie współpracujemy z takimi firmami. Powoływanie się tych firm na współpracę, czy podszywanie się pod pracowników PARP jest bezprawne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że wszelkie  informacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności z dotacji unijnych można otrzymać BEZPŁATNIE  na stronie internetowej PARP www.parp.gov.pl, pod numerem Infolinii:022 432 89 91 do 93 oraz 0 801 33 22 02 oraz w ramach stworzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Sieci Punktów Konsultacyjnych, których lokalizacje można znaleźć pod linkiem: http://www.parp.gov.pl/index/index/1439.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.