KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
vSeminarium eksperckie: Polskie inwestycje w Afryce – doświadczenia, potencjał i strategie współpracy. 20 marca 2018 r. siedziba ŁARR S.A. ul. Narutowicza 34 w Łodzi.
2018-03-13

Rada Inwestorów w Afryce, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na seminarium eksperckie „Polskie inwestycje w Afryce – doświadczenia, potencjał i strategie współpracy”, które rozpocznie się 20 marca 2018 r. o godz. 10.30 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

 

Seminarium poświęcone będzie analizie ekspansji międzynarodowej polskich firm, a w szczególności perspektywom, szansom i największym przeszkodom, związanym z prowadzeniem przez przedsiębiorców z Polski projektów inwestycyjnych na rynkach afrykańskich. Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się z raportem „Afryka wielu prędkości” przygotowanego przez Polskie Centrum Studiów Afrykanistycznych i Radę Inwestorów w Afryce oraz wezmą udział w dyskusji panelowej z udziałem zaproszonych gości, ekspertów ds. rynku afrykańskiego. 

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedstawiciele czołowych polskich firm oraz instytucji wspierających export polskich towarów i usług. 

 

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy pod adresem:

a_witczak@larr.lodz.pl
Tel. 506 005 942

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.