KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Warsztaty i szkolenia „Nauka dla Gospodarki”. 12 – 19 grudnia 2016 r.
2016-12-08

W dniach 12-19 grudnia 2016 r. zapraszamy Państwa na cykl spotkań szkoleniowych i warsztatowych organizowanych w ramach wydarzenia, które jako Regionalny Punkt Kontaktowy ds. programów badawczych UE organizujemy każdego roku pod nazwą „Nauka dla Gospodarki”.

W tegorocznej edycji zaprojektowaliśmy trzy samodzielne spotkania poprowadzone w zasobach Hali Expo w dniach 12, 13 i 14 grudnia oraz blok dwóch spotkań, które odbędą się w dniu 19 grudnia w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Całość wydarzenia dedykowana jest zagadnieniom dotyczącym wykorzystania środków grantowych na rozwijanie działalności badawczo-rozwojowej. Wydarzenie kierujemy zarówno do środowiska akademickiego jak i przedsiębiorców, którzy zainteresowani są rozwijaniem własnej działalności B+R, jak i współpracą z nauką.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnym programem wydarzenia oraz szczegółowymi agendami poszczególnych spotkań. Wszystkie spotkania dostępne są bezpłatnie.

Do pobrania:

ZAPROSZENIE I PROGRAM – Nauka dla Gospodarki 2016

Zgłoszenia na dzień 19.12.2016r. prosimy przesyłać na adres rpk@uni.lodz.pl, podając imię i nazwisko, instytucję oraz wybór szkolenia:

1) „Business Model Canvas”
2) „SME Instrument” lub
3) „Ryzyka w projekcie”

Ilość miejsc na szkolenia ograniczana!

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.