KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Ważny komunikat dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Uwaga na próby oszustwa.
2018-12-03

Ważny komunikat dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Uwaga na próby oszustwa.

Szanowni Państwo,docierają do nas sygnały o działaniu osób, które dzwonią do przedsiębiorców i przedstawiając się jako osoby współpracujące z nami lub jako eksperci ŁARR S.A. proponują uzyskanie dotacji na rozwój firmy po dokonaniu opłaty za przesyłkę pocztową. Uprzejmie informujemy, że tego typu działalność jest niezgodna z prawem i ma na celu wyłudzanie pieniędzy. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. nie współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia kontaktów z przedsiębiorcami. Prosimy o powiadamianie nas o tego typu przypadkach poprzez kontakt z sekretariatem ŁARR S.A. pod numerem telefonu 42 208 92 01. Jednocześnie informujemy, że aktualne propozycje funduszy na rozwój firm, którymi dysponujemy dostępne są na naszej oficjalnej stronie internetowej www.larr.pl

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.