KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Wizyta przedsiębiorców z Chin w Łodzi. Spotkania B2B dla firm z województwa łódzkiego 5.06.2015 r
2015-05-13

Serdecznie zapraszamy na branżowe, bezpłatne spotkania w formule B2B z chińskimi przedsiębiorcami w dniu 5 czerwca 2015 r. (piątek) o godz. 10.00, w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Fabryka Grohmana), Łódź, ul. Tymienieckiego 22/24.

 

 

Spotkania te odbędą się w ramach misji gospodarczej organizowanej przez EUPIC – European Union Project Innovation Center w Chengdu, w prowincji Syczuan w Chinach, Enterprise Europe Network (EEN) West China, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego oraz Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

 

 

EUPIC jest organizacją, w której mieści się siedziba Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź w Chengdu, z którą Urząd Marszałkowski ściśle współpracuje.

 

 

Misja jest niepowtarzalną okazją do zawarcia nowych kontaktów z przedsiębiorstwami chińskimi. Rynek chiński jest niezwykle perspektywiczny, stwarza możliwości dużej ekspansji, tym bardziej, że wszelkie działania firm z naszego województwa są teraz wzmacniane i wspierane przez Regionalne Biuro w Chengdu. Warto wykorzystać możliwość udziału w spotkaniach z tak dużą ilością chińskich firm (około 100 firm chińskich zapowiedziało udział w misji) oraz ze względu na fakt, iż tak duże wydarzenie odbywa się na miejscu w Łodzi.

 

 

Przedsiębiorstwa z Chin są zainteresowane znalezieniem w Polsce i Województwie Łódzkim partnerów do współpracy handlowej reprezentujących następujące branże: spożywczą, nowoczesnego rolnictwa, high-tech, nowych technologii, energii odnawialnych, ochrony środowiska.

 

Zapraszamy na inaugurację  wydarzenia o godzinie 10:00, a następnie na spotkania B2B o godzinie 13:00, według następującej agendy :

10:00-11:30 Inauguracja, prezentacje

11:30-13:00 Lunch

13:00-16:00 Spotkania B2B

19:00-21:00 Gala Dinner

 

Firmy zainteresowane spotkaniem prosimy o rejestrację do końca maja 2015 r. poprzez platformę matchmakingową :  https://www.b2match.eu/west-china-delegation-2015/ . Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Ewą Choińską, Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego , Regionalne Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów

tel. 42-291-98-50,  email : ewa.choinska@lodzkie.pl

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.