KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Wojewódzkie Centrum Przedsiebiorczości
2013-09-12

Z końcem sierpnia br. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przystąpiła do działań związanych z modernizacją nowej siedziby spółki, która mieści się na ul. Narutowicza 34 w Łodzi. Jest to doskonała lokalizacja zarówno pod względem biznesowym jak i logistycznym.

Początkiem realizacji zadania było podpisanie umowy 29 sierpnia br. na kredyt inwestycyjny z bankiem Millennium – mówi Tomasz Cebertowicz, menadżer do spraw inwestycji, ŁARR S.A.- kolejnym etapem będzie podpisanie umowy na roboty budowlane i modernizację z firmą Skanska S.A. Początek rozpoczęcia prac, przewidujemy już na koniec września.

Celem inwestycji jest stworzenie enklawy dla działalności, rozwoju oraz integracji środowisk zarówno łódzkich biznesmenów jak również osób z różnych grup i płaszczyzn społecznych, które mają jeden wspólny cel jakim jest rozwój regionu łódzkiego. W nowym miejscu na około 3200m2 powierzchni, prócz siedziby ŁARR S.A. powstanie Łódzki Inkubator Przedsiębiorczości, Klaster nowych Technologii, siedziby Konsulatów, Stowarzyszeń, Fundacji a także siedziby organizacji działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczość w regionie.

Budynek na ul. Narutowicza 34 to budynek willowy wybudowany w tradycyjnej technologii w roku 1905 o bardzo ciekawej i urozmaiconej architekturze w związku z czym jest on wpisany do Rejestru zabytków, a wszelkie prace przy renowacji muszą być prowadzone pod czujnym okiem konserwatora zabytków. Poniżej przedstawiamy obecny stan budynku oraz jak będzie prezentować się w przyszłości.

 

Napisali o nas:

 

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/991053,willa-i-fabryka-przy-narutowicza-do-renowacji-koszt-inwestycji-to-prawie-95-mln-z-zdjecia,1,2,id,t,sm,sg.html

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/990806,larr-bedzie-miala-nowa-siedzibe-przy-ul-narutowicza-zdjecia,2,id,t,sg.html

 

http://moya.toya.net.pl/site_aktualnosci.php?news_id=5244

 

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1995912,lodzka-agencja-rozwoju-regionalnego-przenosi-sie-zabytkowej,id,t.html

 

http://www.lodzkie.pl/wps/wcm/connect/lodzkie/lodzkie/aktualnosci/20130912_news_1756

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.