KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
„Wygraj warsztaty negocjacyjne dla przedsiębiorcy” – konkurs dla Właścicielek firm
2012-02-29

Uprzejmie informujemy, że trwa konkurs w ramach projektu „Przygotuj się do biznesu” organizowany przez portal Silne.pl dla Właścicielek firm, które w czasie od 1 roku do 2 lat (włącznie) prowadzą swoją firmę.

 

Jeśli chciałabyś:

 

 

–   zwiększyć zyski w sprzedaży,

–   być zadowolona z podjętej współpracy z partnerami w biznesie,

 

 

a wiesz, że Twoją słabą stroną są negocjacje, weĹş udział w konkursie „Wygraj warsztaty negocjacyjne dla przedsiębiorcy” i wygraj 3-godzinny trening z profesjonalnym trenerem w Warszawie lub za pośrednictwem Skype.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 osoby, które będą mogły zrealizować warsztaty (3-godzinny profesjonalny trening) w Warszawie lub za pośrednictwem Skypa. Projekt dofinansowany jest przez Narodowy Bank Polski.

 

Na formularze zgłoszeniowe czekamy tylko do 10.03.2012 roku. Można je pobrać ze strony

 

http://silne.pl/poradnik/przygotuj-sie-do-biznesu/konkurs-wygraj-warsztaty-negocjacyjne-/formularz-aplikacyjny-do-konkursu-wygraj-warsztaty-negocjacyjne.html

 

Na pytania i zgłoszenia ws. konkursu czekamy pod adresem redakcja@silne.pl

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.