KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Wyjazd na targi China Homelife Show. 6 czerwca 2017 r. PTAK Warsaw Expo.
2017-05-26

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych współpracą biznesową z Chinami do udziału w wyjeździe organizowanym przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na Targi China Homelife Show 2017 r. największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach chińskich producentów.

 

W targach weźmie udział ponad 1200 producentów materiałów budowlanych, mebli, elektroniki, oświetlenia, wyposażenia domu, upominków odzieży i tekstyliów. Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Zapewniamy transport i opiekę organizacyjną podczas wydarzenia.

 

Firmy zainteresowane udziałem w wyjeździe zapraszamy do wysłania zgłoszenia poprzez kontakt z Panem Karolem Glocem z Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego ŁARR S.A. e-mail: k_gloc@larr.lodz.pl, tel. +48 501 045 275

 

Zgłoszenia do udziału w wyjeździe przyjmujemy do dnia 30 maja 2017 r. godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe.

Do pobrania:

Program Targów

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.