KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych z delegacją ukraińską i gruzińską w dniu 13 listopada 2013r.
2013-11-19
2013-11-07 15:38:30

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Województwo Łódzkie serdecznie zaprasza do udziału w sesji B2B z przedsiębiorcami z Ukrainy i Gruzji podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi  w dniu 13 listopada (środa) o godz.  16.00 w Hotelu andel’s, sala Satin.

 

W spotkaniu weźmie udział kilkudziesięciu przedstawicieli strony ukraińskiej i gruzińskiej, reprezentujących następujące branże:

·            rolno-spożywczą,

·            budowlaną,

·            odzieżową.

 

Obecni będą także przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu poszczególnych regionów: Vinnica, Kvemo Kartli, Gardabany i Tsakla, którzy poszukują kontaktów z polskimi podmiotami w celu nawiązania bliskiej współpracy biznesowej oraz wymiany handlowej. To również doskonała szansa do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych dla firm z Regionu Łódzkiego, zainteresowanych współpracą z Ukrainą i Gruzją.

 

W załączeniu znajdą Państwo szczegółową listę firm oraz instytucji wraz z opisem profilu ich działalności oraz oczekiwaniami.

 

Jednocześnie informujemy, że warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest bezpłatna elektroniczna rejestracja na Europejskie Forum Gospodarcze (www.forum.lodzkie.pl do udziału, w którym również serdecznie zachęcamy) oraz przesłanie informacji o potwierdzeniu Państwa przybycia na adres e-mail: p_chmielewska@larr.lodz.pl  najpóźniej do dnia 11 listopada 2013r.

 

 

Wszelkich odpowiedzi na ewentualne pytania udzieli Państwu:

 

– Pani Paulina Chmielewska: tel. 42 291 78 91, p_chmielewska@larr.lodz.pl

– Pan Michał Brzeziński, tel. 42 291 78 91, m_brzezinski@larr.lodz.pl

 

 

do pobrania:

lista firm oraz instytucji

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.