KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie – Massawa (symulacja biznesowa) – 18.03.15 r.
2015-03-03

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Aktywator zapraszają na bezpłatne szkolenie – grę symulacyjną pracy w projekcie (Massawa), prowadzoną przez firmę Octigo , które odbędzie się w dniu 18 marca o godz. 9:00 w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości przy ul., Narutowicza 34.

 

Massawa – to najlepszy na świecie warsztat (według ISAGA – International Simulation And Gaming Association) oraz najlepsze na świecie szkolenie z zarządzania projektami (według Project Management Institute)

 

 

Grupa docelowa:

  • Kadra menadżerska
  • Kierownicy projektów
  • Uczestnicy projektów i zespołów zadaniowych
  • Liderzy zmian

 

Szkolenie Massawa symuluje realizację złożonego projektu budowlanego (uczestnicy układają kilka tysięcy klocków Lego). Ów projekt jest jednak tłem dla zasymulowania procesów komunikacji i współpracy w grupie projektowej. Uczestnicy szybko zapominają o tym, że znajdują się na sali szkoleniowej i wchodzą w role i postawy, które reprezentują na co dzień, w projektach. Dzięki temu, że jest to jedynie symulacja, łatwiej jest im nabrać dystansu do popełnianych błędów i zreflektować się.

 

Gra symulacyjna Massawa to narzędzie dla każdej firmy, która swój rozwój opiera na działaniach projektowych. Potrzeba skutecznego zarządzania projektami jest podłożem do wykorzystania warsztatu do zmiany postaw i kompetencji uczestników gry. Głównym aspektem jest zapoznanie uczestników z zasadami i możliwościami metodycznej pracy z projektami w praktyczny sposób. Jest to przede wszystkim zmiana nastawienia pracowników wobec procedur i metodyki zarządzania projektami.

 

Zastosowanie:

  • Integracja zespołu projektowego
  • Przełamywanie barier komunikacyjnych
  • Edukacja członków zespołów projektowych
  • Zmiana kultury organizacji

 

Ilość godzin – 4

 

Informacje i zapisy: Michał Brzeziński, te 606 431 711 , mail. m_brzezinski@larr.lodz.pl

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.