KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych dla studentów z województwa łódzkiego
2012-12-11

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu informacyjnym dla studentów w zakresie informacji i promocji programów operacyjnych finansowanych ze środków unijnych, które odbędzie się dnia 14 grudnia br. o godz. 10.15 na Politechnice Łódzkiej na ul. Bohdana Stefanowskiego 18/22 (Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki) aula E5.
Podczas spotkania eksperci z Głównego Punktu Informacyjnego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego przekażą informacje o trwających konkursach w ramach POKL oraz POIG, a także omówią możliwości związane z założeniem działalności gospodarczej czy też uzyskaniem wsparcia w formie dotacji bądź pożyczki na jej rozwój.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:

http://www.rpo.lodzkie.pl/wps/wcm/connect/rpo/rpo/strona_glowna/punkty_informacyjne/newsy_punkty_informacyjne/spotkania-informacyjne/spotkanie_ze_studentami_14122012

 

Zapraszamy

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.