KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Zaproszenie na bezpłatne warsztaty PARP “Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”- 26.11.2015 r. w Łodzi
2015-11-24

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne warsztaty szkoleniowe, które odbywa się w ramach projektu „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”. W trakcie seminarium zaprezentowane zostanie Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego. Spotkanie jest skierowane do właścicieli oraz pracowników małych i średnich firm.

 

Spotkanie to odbędzie się 26 listopada 2015 r. (czwartek) w EDUKEY przy ul. Łąkowej 3/5 i mogą w nim uczestniczyć dwie osoby z jednego przedsiębiorstwa. Organizatorzy zapewniają na miejscu zapewniamy Państwu możliwość korzystania z komputerów.

 

Warunkiem wzięcia udziału w Spotkaniu Informacyjnym NKL jest wypełnienie 2 formularzy:

 

1) Zgłoszenie online (adres: http://nkl.parp.gov.pl/index/index/2962) wymagające uzupełnienia podstawowych danych uczestnika. Po dokonaniu zgłoszenia online, uczestnik otrzyma wiadomość potwierdzającą jego udział w spotkaniu oraz dokument Formularza rejestracyjnego, który należy wypełnić i podpisać, a następnie złożyć w punkcie rejestracji uczestników bezpośrednio przed spotkaniem.

 

2) Formularz rejestracyjny wymagający uzupełnienia danych uczestnika i przedsiębiorstwa (w załączniku). Formularz można również pobrać ze strony (podlinkować), wydrukować, wypełnić i podpisać, a następnie złożyć w punkcie rejestracji uczestników bezpośrednio przed spotkaniem.

 

W razie pytań na Państwa kontakt czekają:
Amanda Korczak 22 379 23 32
Dominika Agnieszczak 22 379 23 40

 

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.