KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Zaproszenie na konferencję inaugurującą prace nad Regionalną Strategią Innowacji dla Województwa Łódzkiego – LORIS 2030
2012-10-17

Regionalna Strategia Innowacji dla Województwa Łódzkiego LORIS 2005 – 2013 wymaga aktualizacji i dostosowania do zmieniających się trendów światowych, nowych warunków gospodarczych, polityki krajowej a także regionalnej. Wychodzimy z założenia, że strategia regionalna powinna być odzwierciedleniem potrzeb, konkretnych celów, preferencji i hierarchii wartości społeczeństwa lokalnego. Kształt nowego dokumentu RSI w dużej mierze zależy od zaangażowania kluczowych interesariuszy należących do tzw. „Złotego Trójkąta Rozwoju”, a więc przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji naukowo – badawczych oraz samorządowych.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy na konferencję inaugurującą projekt RSI 2030, która odbędzie się w dniu 12 października br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Instytutu Europejskiego w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 258/260, parter sala CO20.

Do pobrania:

Agenda konferencji

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.