KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Zaproszenie na szkolenie: dofinansowania dla firm z Krajowego Funduszu Szkoleniowego i prewencji wypadkowej. Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości – 9 grudnia 2015 r.
2015-12-02

W ramach wspierania przedsiębiorców działających na terenie powiatu zduńskowolskiego Starostwo Powiatowe, Powiatowy Urząd Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 9 grudnia br. w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

 

 

Szkolenie poprowadzą przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy z Łodzi, Powiatowego Urzędu w Pracy ze Zduńskiej Woli oraz ZUS II Oddziału w Łodzi. Podczas szkolenia przedstawione zostaną następujące tematy:

 

  1. Krajowy Fundusz Szkoleniowy i jego wykorzystanie w województwie łódzkim i Powiecie Zduńskowolskim oraz Przedstawienie zasad ubiegania się o dofinansowanie w ramach funduszu (wypełnianie wniosku, przygotowanie niezbędnej dokumentacji).
  2. Program dofinansowania dla przedsiębiorstw z prewencji wypadkowej

 

Szkolenie odbędzie się 9 grudnia br. w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, ul. Szadkowska 6c na I piętrze sala 112. Początek godz. 10.00.

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na szkolenie prowadzone są zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu: (43) 672 29 52 bądź e-mail : w.is@powiatzdunskowolski.pl

 

Informacja o szkoleniu znajduje się również na stronie www.zus.pl w zakładce Kalendarium ZUS, oraz na stronach internetowych Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli.  Zapraszamy wszystkich chętnych.     

 

 

                                                                                                                                                                 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.