Bezpłatne szkolenie z pozyskiwania funduszy UE

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów RPO WŁ na lata 2014-2020 z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędą się one w zupełnie bezpiecznej, wygodnej formie, czyli online.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, szkolenia przygotowane zostały zarówno dla dotychczasowych beneficjentów RPO WŁ, jak i dla wszystkich tych, którzy dopiero będą ubiegali się o unijne wsparcie. Zróżnicowana tematyka pozwoli na poszerzenie dotychczasowej wiedzy bądź też zdobycie nowej. Ponadto, wszyscy eksperci prowadzący szkolenia mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową dostępną na stronie https://bit.ly/szkolenia-rpo i udziału w szkoleniach.
Jeśli chcesz otrzymywać podobne informacje dla przedsiębiorców na swoją skrzynkę mailową, zapisz się na nasz newsletter.