Masz pomysł na biznes? Opisz go i wygraj nawet 25.000 PLN

Wydział ekonomiczno-socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego rozpoczął IV edycję konkursu EkSoc StartUP!
Jeśli:
  • jesteś studentem/doktorantem, 
  • studentką/doktorantką z województwa łódzkiego,masz pomysł na startup,
zgłoś się do IV edycji konkursu! Zdobądź kilkumiesięczne wsparcie praktyków biznesu, pakiet szkoleń, know-how, kontakty i zawalcz o główną nagrodę pieniężną oraz wyróżnienie EKOEkSoc-u dla najlepszego eko-projektu!Zapoznaj się z Regulaminem konkursu, wypełnij Formularz zgłoszeniowy i prześlij go najpóźniej do 31 stycznia 2022. 

Konkurs adresowany jest do studentów/studentek i doktorantów/doktorantek wszystkich uczelni wyższych z województwa łódzkiego. Projekt konkursowy może być zgłoszony przez jedną osobę lub grupę max 5 osób.Zadanie konkursowe polega na przesłaniu opisu swojego pomysłu na startup. Dziesięć najlepszych pomysłów wejdzie do finału i powalczy o główną nagrodę pieniężną (w ubiegłej edycji 25 000 PLN) i wyróżnienie dla najlepszego eko projektu . 

Ale już samo wejście do finału daje ogromne korzyści dla osób myślących o własnym biznesie: niemal pół roku indywidualnego wsparcia ze strony praktyków biznesu, pakiet szkoleń biznesowych, know-how, a także kontakty, które zaprocentują w przyszłości. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na czerwcowej Gali Finałowej.Szczegóły konkursu, aktualności i relacje z poprzednich edycji:
Organizatorem konkursu EkSoc StartUP! jest Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, wraz z działającą przy nim Radą Biznesu oraz partnerami biznesowymi.
Informacja prasowa. Źródło: Uniwersytet Łódzki https://www.eksoc.uni.lodz.pl/ruszyla-iv-edycja-konkursu-eksoc-startup/