Rekrutacja przedsiębiorstw na międzynarodowe targi mody SEEK w Berlinie

Zapraszamy przedsiębiorców z branży modowej, którzy chcą poznać najnowsze trendy w projektowaniu odzieży obowiązujące w Europie, na wyjazd na targi SEEK w Berlinie, które odbędą się w dniach 11 – 12 lipca 2023 r. 

Warunkiem udziału jest posiadanie stratusu mikro lub MŚP oraz prowadzenie działalności zgodnej z profilem imprezy na terenie Województwa łódzkiego.Targi SEEK to wydarzenie wystawiennicze przeznaczone m.in. dla projektantów i producentów odzieży oraz dodatków typu streetwear i urbanwear. W wydarzeniu regularnie prezentowanych jest ponad 250 marek, a inspirację do własnego designu można zaczerpnąć w unikatowej przestrzeni postindustrialnego Berlina.

W ramach wyjazdu Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zapewnia wstęp na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona (max. 5 przedsiębiorstw, po 1 osobie z danego przedsiębiorstwa). Decyduje zgodność z kryteriami, a w dalszej kolejności termin zgłoszenia.Wszelkich informacji udziela pracownik Wydziału Promocji Przedsiębiorczości UMWŁ:Piotr Mycielski, e-mail: piotr.mycielski@lodzkie.pl, tel. 42 291 97 75.