Spotkania B2B online z potencjalnymi partnerami zagranicznymi. Zapisz się.

Informacja prasowa. Organizatorem spotkań jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.  
Zapraszamy do współpracy i zaprezentowania zagranicznym partnerom swoich produktów/usług podczas dedykowanych spotkań matchmakingowych. Przygotowywana przez Województwo Łódzkie seria spotkań B2B on-line odbędzie się w postaci tzw. giełdy kooperacyjnej na specjalnej platformie internetowej. Celem giełdy będzie prezentacja oferty przedsiębiorstw z Łódzkiego zainteresowanym podmiotom zagranicznym oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. 

Organizacja giełdy kooperacyjnej on-line w formie spotkań B2B będzie wykonana przez wybranego wykonawcę, którego zadaniem będzie m.in. rekrutacja zagranicznych uczestników giełdy, zainteresowanych konkretnie ofertą firm biorących udział w projekcie, właściwe dobranie partnerów i umówienie od 1 do 3 spotkań po wcześniejszej akceptacji partnera biznesowego. 

Zagranicznymi uczestnikami spotkań będą przedsiębiorcy, handlowcy, dystrybutorzy, hurtownicy i inne osoby, reprezentujące podmioty zainteresowane zakupem towarów lub usług oraz podjęciem współpracy z przedstawicielami polskich firm uczestniczących w giełdzie kooperacyjnej.Uczestnictwo w spotkaniach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).
Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z województwa łódzkiego? Poniższe branże to Twój zakres działalności i interesuje Cię znalezienie partnerów z przypisanych krajów?
  • Energetyka, w tym OZE (partnerzy z Norwegii lub Niemiec);
  • Informatyka i telekomunikacja (partnerzy ze Szwecji lub Niemiec);
  • Zaawansowane materiały budowlane (partnerzy ze Szwecji, Norwegii lub Niemiec);
  • Medycyna, farmacja, kosmetyki (partnerzy z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Arabii Saudyjskiej lub Niemiec);
  • Nowoczesny przemysł włókienniczy i mody, w tym wzornictwo (partnerzy z: Danii, Szwecji lub Niemiec);
  • Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze (partnerzy z: Chin, Malezji, Singapuru lub Niemiec).
Spotkania planowane są na IV kwartał 2022 roku. Zgłoszenia udziału można składać do 31 lipca 2022 r. Więcej informacji na stronie: kliknij tutaj