Webinarium dla firm dotkniętych negatywnymi skutkami brexitu.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Re_Open UK - wsparcie przedsiębiorstw dotkniętych negatywnymi skutkami brexitu”. W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Instytucji odpowiedzialnej za realizację Programu Re_Open UK.Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych tematyką spotkania, w szczególności przedsiębiorców, którzy: 
- prowadzili wymianę towarów lub usług z UK w roku 2018 lub 2019,
- odnotowali spadek obrotów w handlu z UK i/lub wzrost kosztów, które są bezpośrednim skutkiem brexitu. 
Webinarium odbędzie się 9 listopada 2022 roku w godz. 11:00 – 12:00 (rekrutacja do 04.11.2022 r.).
W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5705-webinarium-pn-re-open-uk-wsparcie-przedsiebiorstw-dotknietych-negatywnymi-skutkami-brexitu pod przyciskiem „Weź udział”. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.
Program webinarium.
1. Wprowadzenie do webinarium. 
2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
3. Omówienie zakresu wsparcia w ramach Programu Re_Open UK, w tym:
- podmioty uprawnione do ubiegania się o dofinansowanie,
- typy projektów możliwe do realizacji,
- zasady finansowania,
- ogólne zasady oceny projektu. 
4. Dobre praktyki przy składaniu wniosku o dofinansowanie oraz pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Instytucji odpowiedzialnej za realizację Programu Re_Open UK.